Д.І.О.- Трейдер Інтернаціонал

Обов'язковий технічний контроль

            Одним з основних видів господарської діяльності, яким займається ТОВ «Д.І.О.-Трейдер Інтернаціонал» є діагностика автотранспорту. Досвід нашого підприємства у наданні таких послуг  перевищує 10 років. Цей досвід разом  з постійним підвищенням кваліфікації наших фахівців та сучасним діагностичним обладнанням дають гарантію отримання послуг діагностики автотранспорту вищої якості.  Одним з важливих направлень діагностики автотранспорту є перевірка технічного стану колісних транспортних засобів  у зв’язку з проведенням обов'язкового технічного контролю. 

 

           Законом України від 30.06.1993 № 3353-XII “Про дорожній рух” передбачено, що транспортні засоби, які беруть участь у дорожньому русі та зареєстровані територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, підлягають обов'язковому технічному контролю відповідно до статті 35 цього закону.

 

        Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів, призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування та зареєстрованих територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, здійснюють суб'єкти проведення обов'язкового технічного контролю, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

 

         Порядок проведення обов'язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів визначає Кабінет Міністрів України (Постанова КМУ № 137 від 30.01.2012р. "Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу").

 

         На кожний транспортний засіб, що пройшов обов'язковий технічний контроль і визнаний технічно справним, суб'єкт проведення обов'язкового технічного контролю складає протокол перевірки його технічного стану, який видається водію транспортного засобу. У протоколі зазначається строк чергового проходження обов'язкового технічного контролю транспортного засобу відповідно до періодичності проходження, встановленої частиною восьмою статті 35.

 

         Суб’єкти господарювання, які можуть проводити обов’язковий технічний контроль згідно Постанови КМУ № 137 від 30.01.2012р. повинні мати устаткування для проведення огляду технічного стану транспортних засобів згідно з переліком обладнання, необхідного для проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів та атестат акредитації відповідно до Закону України “Про акредитацію органів з оцінки відповідності” чи свідоцтво про атестацію відповідно до Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”.

        Провести діагностику автотранспорту за особистим замовленням або пройти перевірку технічного стану транспортних засобів для державного техогляду, або отримати інші послуги у сфері обслуговування автотранспорту, як то сертифікація, перевірка ГБО, та ін. Ви можете, звернувшись до наших фахівців за адресами в місті Кривому Розі:

вул. Вокзальна, 27 б; додаткова інформація за тел. (056) 404 22 05

вул. Волгоградська, 11; додаткова інформація за тел. (0564) 92 10 90

Copyright © 2010
ТОВ «Д.І.О.- Трейдер Інтернаціонал»
Всі права захищено.
У разі використання матеріалів сайту посилання на сайт є обов’язковим.

 

50005, м.Кривий Ріг, вул.Орджонікідзе,41
Приймальня (067) 616-17-30
Бухгалтерія (067) 616-18-78
Call Centre (095) 235-30-04, (067) 569-38-04, (067) 658-75-77
E-mail: gate.dio@gmail.com
Програмування сайту: ITagency